Superonline İnternet Teknik Servis Şikayeti!

Samet M. |

Superonline'dan internet bağlattım. Teknik servisten gelen çalışan internetin bir gün içinde geleceğini söyledi. Bir gün bekledik, iki gün bekledik yok. Sonrasında müşteri hizmetlerini aradım. Şikayet talebimi aldı 96 saat içinde sonunuz giderilecek dendi. Bekledik yine yok. Tahmini müşteri hizmetlerini 7 kez aradım. Her defasında şikayet talebi oluşturdular. Ben bu kadar kötü bir sistem görmedim. Biraz önce bir daha aradım, yine şikayet talebimi aldılar bir de çok mağdur olduğunuzu biliyoruz falan dediler. Bakalım bir daha ne zaman arayacağım. En son internete bakarken burayı gördüğümde yazdım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Eylül
  08:46

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.08.2016 16:59’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 22 Ağustos
  10:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE