Superonline İnternet Taşıma İşlemimiz Hala Yapılmadı!

Alper A. |

Evimizi taşıdığımızdan dolayı internetimizi nakil ettirmek için müşteri hizmetlerine başvurduk. (internet hattı eşim Gökçe Ç**** A.'e ait) bildirilen gün süresince bekledik fakat dönüş olmadı. Daha sonra tekrardan müşteri hizmetlerini aradık sistemde bir hata oluştuğunu kaydın yeniden alınacağını söylediler.

96 saat içinde işlemin yapılacağını bildirdiler fakat yine işlemimiz yapılmadı. Az önce müşteri hizmetlerini yeniden aradım işlemin geciktiğini ve hızlandırmak için ilgililere mail atacağını bildirdi. Artık bu iş kabak tadı verdi günlerdir internetimizi kullanamıyoruz ve belkide kullanmadığımız günlerinde faturası gelecektir. Bu durum eğer bu gün çözülmezse tüketici hakem heyetine ileteceğim.

Abone numaramız: 533901**
Kayıt numaramız ise: 38794411

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  11:52

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 26.02.2016 11:52’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Alper A.
  24 Şubat
  14:57

  Evimizi taşıdığımızdan dolayı internetimizi nakil ettirmek için müşteri hizmetlerine başvurduk. (internet hattı eşim Gökçe ç**** a. 'e ait) bildirilen gün süresince bekledik fakat dönüş olmadı. Daha sonra tekrardan müşteri hizmetlerini aradık sistemde bir hata oluştuğunu kaydın yeniden alınacağını söylediler. Abone numaramız: 533901** Kayıt numaramız ise: 38794411
  yukarıda kısaca yer alan şikayetimi dün bildirmiştim yine taşıma işlemi için herhangi bi geri dönüş yapılmadı bugün sabah aradım müşteri hizmetlerini yine hızlandıracaklarını söylediler yine arayan olmadı yarım saat önce tekrar aradım yine hızlandıracaklarını söylediler. Bana herhangi bir açıklama yapılmıyor çözüm konusunda muhatabımız müşteri hizmetleri hiçbir şekilde işimizi çözemiyor. Bütün işimizi gücümüzü bıraktık bu işle uğraşıyoruz yeter artık

 • Alper A.
  24 Şubat
  13:38

  Hala işlemimiz yapılmadı

 • 23 Şubat
  14:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE