Superonline İnternet Tam Bir Fiyasko!

Elif Naz D. |

3 hafta önce başlayan fiber internet kabusumuz hala devam etmekte ve kimse tarafından kaile alınmamaktayız. 2 defa modemimiz değişti, 4 defa eve teknisyenler geldi, sayısız arama ve şikayete rağmen hala ve hala kimseden geri dönüş alamadık.

En son teknisyen hatlarınız da sorun var modemde sorun yok hatların kontrol edilmesi lazım deyip bize geri döneceğini ifade etti ama kimseden ses soluk yok. 3 haftadır kullanamadığımız internete dünyanın parasını ödüyoruz.

Hızlı bağlanma anlayışınız müşteri hizmetleriniz bu kadar mı? İptal bile edemiyoruz hala daha iptal parası isteniyor. Yani vermediğiniz hizmetin parasını isteme haksızlığında buluyorsunuz ya helal olsun, ne diyeyim.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  09:57

  Sizi 20.08.2015 tarihinde 09:58’de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetvar.com sitesi üzerindeki bilgilerinizden müşteri bilgilerinize ulaşamadık, bilgilerinizi biliyorsanız müşteri numaranızı yoksa sisteme kayıtlı irtibat numaranızı iletebilir misiniz?

  Şikayetinizi bildirmek için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 19 Ağustos
  09:14

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE