Superonline İnternet Sorununu 4 Gündür Çözmüyorlar!

Burak E. |

4 gündür internetim yok! Her aradığımda da 24 saat içinde bakılacak diyorlar ama hiçbir sonuç çıkmıyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum bağlanıyorum konuştuğum kişinin yanında biri var o ne derse bana onları tekrar ediyor! Ayrıca kendileri arıza ya gelmemek için bana bi elektrikçi çağırmamı söylediler!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  09:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 01.10.2016 20:19’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Burak E.
  28 Eylül
  09:56

  Yaklaşık 8 gündür internete erişimim yok müşteri temsilcilerini her aradığımda bana farklı bir sorunun olduğunu söylüyorlar önce dış tesisatta sorun olduğunu söylediler daha sonra iç tesisat arızası olduğunu söylediler başka bi aramamdada port cihazıma başkasının sinyalini verdiklerini sorunun o yüzden kaynaklandığını söylediler. Son aramam dada bana özel servis geleceğini be iç tesisatımda sorun varsa 50 TL ücret alacaklarını söylediler.

 • Burak E.
  25 Eylül
  19:34

  Pazartesi gününden beri yaşadığım internet sorunumu hala çözemediler sürekli 24 saat içinde geri döneceklerini söylemelerine rağmen bir sonuç çıkmadı her aradığımda aynı şeyleri tekrar ediyorlar sürekli geçiştitiyorlar oyalamaya çalışıyorlar daha önce de şikayet etmeme rağmen hala problemim çözülmedi ve mağdur durumdayım

 • 22 Eylül
  14:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE