Superonline İnternet Sorunu Giderilemiyor.

Ekrem D. |

Superonline' ın internet yavaşlığı problemi bir türlü geçmek bilmiyor. Sorunun çözümü için muhatap bile bulamadım. Arıyorum müşteri hizmetlerini bizi sadece telesekreterle muhatap ediyorlar doğru düzgün sorunu anlatacak kimseyi de bulamıyoruz problem de bir türlü çözülemedi. 2 senelik taahhüde imza attırana kadar arıyorlar kendimize her dakika muhatap buluyoruz ondan sonra hizmetin h' si bile yok. Sorun yaşamaktan bıktım, ya sorun kalıcı olarak çözülür ya da tüketici mahkemesine gider o taahhüdü fesih ettirmesini bilirim.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ekrem D.
  20 Şubat
  12:33

  Dün gece inanılmaz bir şekilde 3 saate yakın sorunsuz kullandım interneti, ama bu sabah yine aynı inanılmaz yavaş bir bağlantım var. Şu sorunu çözer misiniz artık?

 • Ekrem D.
  19 Şubat
  11:48

  Sorun hala devam ediyor. Dün gerekli işlemlerin yapıldığı söylendi ama herhangi bir değişim yok, 2 haftadır internetsiz yaşıyoruz neredeyse, bu mesajı bile mobil ağ üzerinden yazıyorum. Bu vermediğiniz hizmet için fatura gönderirken hiç utanmayacak mısınız? Tekrar müşteri hizmetlerini aradım ama yaklaşık 30 dakika beklememe rağmen sıra bana gelmedi... Söyleyecek kelime bulamıyorum gerçekten.

 • 18 Şubat
  16:24

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.02.2016 16:23’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 18 Şubat
  16:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE