Oktay Z. Teşekkür Mesajı

Sorunum kısa sürede çözüldü bunun için yetkili arkadaşlara teşekkür ederim

Superonline İnternet Problemini Çözmüyorlar.

Oktay Z. |

Yaklaşık 10 gün önce internet erişimim gitti Superonline çağrı merkezine arıza kaydı açtırdım. Ertesi gün teknisyen arkadaş arayıp 3 dk içerisinde sizde olacağım evde misiniz diye sordu hafta içi mesai saatleri içerisinde 3 dk da kim evinde olabilir ki daha sonra beni arayıp bekleyemeyeceğini ve daha sonra tekrar uğraya bileceğini söyledi aradan 3 gün geçti arayan soran yok. Daha sonra aradığımda servisimin sonlandırıldığını öğrendim yeni kayıt açtırdım ve tekrar beklemeye başladım aradan 3 gün daha geçti ne arayan var ne soran benim aradığımda ise servisimin Anadolu teknik ekiplerine düştüğünü onların ilgilenmesi gerektiğini söylediler ve telefon bilgilerini paylaştılar benim Anadolu teknik servisini aradığımda ise böyle bir kaydın kendilerine düşmediğini söylediler tekrar çağrı merkezini aradığımda beklemem gerektiğini yeniden arıza kaydı açamayacaklarını söylediler.

Etiketler :

Teknik Servis Randevu Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  09:24

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 28.09.2016 18:11’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Oktay Z.
  01 Ekim
  19:34

  Sorunum kısa sürede çözüldü bunun için yetkili arkadaşlara teşekkür ederim

 • Oktay Z.
  28 Eylül
  23:36

  Evet gün içerisinde yetkili kişiler tarafından aranıp sorunumun en kısa süre içerisinde çözüleceğinin teyidini aldım.

 • 28 Eylül
  17:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE