Superonline İnternet Nakli Sorunu.

Tc Tuğcan A. |

Aynı binada üst çaprazdaki daireye taşındım ve nakil yapılmasını talep ettim. Servis sağlayıcı firmadan geldiler ve sinyal geliyor deyip gittiler ama adsl ışığı yanmıyordu. Müşteri hizmetlerine olayı defalarca anlattım, çünkü durum 3. haftaya girdi. Kimi müşteri hizmetleri yetkilisi kabloyu yanlış taktığımı ondan sorun yaşadığımı, kimisi nakil isteğimi geri çekmediğim halde geri çektiğimi söyledi,evime servis gönderemeyeceklerini de söylediler.

Eylül'ün ilk haftasında başvurduğum internet nakil işlemi bugün yanı 19 eylül itibariyle sonuçlandı hem de evime servis göndermeleri sonucu. Superonline firması tarafından mağdur edildim ve hizmet vermedikleri sürenin ücretini ödemek istemiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tc Tuğcan A.
  20 Eylül
  15:52

  Çözüm bulamamanız halinde Tüketici Sorunları Mahkemesi'ne başvurarak konuşma kayıtlarını firmanızdan isteyeceğimi ve bunun için yasal yollara başvuracağımı belirtmek isterim.

 • 20 Eylül
  15:44

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE