02 Ocak 2015

Superonline İnternet Nakli!

Turkcell 'den telefonla ulaşarak, Tivibu cihazı kullandığımı, telefonumu da 10 TL ek ücretle internet üzerinden yapabileceklerini anlattılar. Tüm kişisel bilgilerimi ve internet abonelik bilgilerimi bildikleri için bunu TTNET in ek bir hizmetidir diye düşündüm ve kabul ettim. TTNET'ten olan aboneliklerim de, ödemelerimde, sözleşmeli üyeliklerim de ve Tivibu' da kesinlikle bir değişiklik olmayacağını söylediler.

Son durum telefon çalışmıyor, Tivibu iptal, sadece Tivibu' dan iptal işlemi nedeniyle 200-300 TL ceza. Turkcell size bayimiz ulaşmış yanlış bilgi vermiş diyor. Abonelik işlemini telden iptal etmiyor. Dilekçeyle en yakın bayii ye başvuru istiyor. En yakın bayi 60 km ötede.

Atilla 511 Okunma

Cevaplar

  • Atilla 11 Ocak 2015

    aylık 10 tl tasarruf edeyim derken, tivibu aboneliğinden 500 tl ceza yiyebilirsiniz.ve tarife değişikliğinde bu tip bir durum hakkında uyarılmanız gerekirken, yanlış yönlendirilebilirsiniz.örneğin dsmart almak isteseniz reklamlarında bu durum hakkında uyarı ibareleri var.eski aboneliklerin iptalinden doğacak cezanın 150 tl sini karşılamayı taahhüt ediyorlar.ama nedense turkcell bunu yapmadı.ve hiç bir şekilde de sorunun kaynağı olmasına ragmen yardımcı olmadı.dilerim başka insanlarda aynı tuzağa düşmezler.

  • Superonline Temsilcisi02 Ocak 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön