08 Kasım 2014

Superonline İnternet Nakili İçin Bekletiyor.

Yaklaşık 2-3 hafta önce (taşındığım için) internetimi naklettirmek adına Superonline'ı aradım. 7 gün içerisinde bağlantımın gerçekleşeceğini belirttiler. Mevcut durumda yaklaşık en az 5 kere kendilerini arayarak kimsenin benimle bağlantı kurmadığını ve bağlantımın hala yapılmadığını belirttim. Her seferinde size dönerler 1-2 gün içerisinde not aldım diyerek hiç bir şekilde sorunumu çözmediler.

Kendilerine ilk defa aramadığımı ve sorunumun çözülmediğini belirtmeme rağmen. Olay çıkarıp bağırıp çağırmakla mı çözülmesi gerekiyor her işin ülkemizde, efendilik, söze güven ölmüş. Müşteri olmak için uğraşıyorum resmen burada ve buna rağmen sıfır ilgi sıfır yardım.

Güneş 221 Okunma

Cevaplar

 • Güneş24 Kasım 2014

  Süreç: Ben 10-15 kere, kardeşim 5-10 kere konu ile ilgili görüştük müşteri hizmetleri ile. Toplamda 5 kere adresi baştan kaydettiler. Sürekli yanlış kaydettiler. 1 kere telefonumuzu durup duruken değiştirdiler ve farklı bir numaraya bilgim olmadan. 3 kere müşteri hizmetlerinin müdürü ile görüşme talep ettim 3'ünde de beklemeye alıp toplantıda size dönecek dediler, yaklaşık 1 aydır toplantıdalar sağlıklarından endişe ediyorum artık. İnternet için eve birisi geldi adres yanlış dedi gitti rüşvet mi istiyor anlamadım. En sonunda 1.5 aydır müşteri olma çabamı sona erdirip TTnet 'ten başvurdum cuma akşamı ertesi gün sabahtan gelip bağladır.

 • Güneş19 Kasım 2014

  Sorun hala devam ediyor.

 • Güneş12 Kasım 2014

  Yıllardır Superonline ve Turkcell'in ayrı ayrı müşterisiyim. Ancak bundan sonra bir daha ADSL için düşündüğümde SUperonline ı ne kimseye tavise edeceğim ne de kendim kullanacağım.

 • Güneş12 Kasım 2014

  Hala sorunum devam ediyor. Şikayet tarihinden 1-2 hafta önce arayıp sorunun devam ettiğini belirttim adres yanlış denildi düzelttik. Şikayet sonrası tekrar arandık, hala adres yanlış diyorlar, söylediğim düzeltmeyi yapmamakla birlikte sistemde kayıtlı telefonumuda hiç tanımadığım bir numara ile değiştirmişler. Tüm bilgileri tekrardan düzelttik. Nasıl çalışılıyor anlamıyorum bir adresi düzeltmek bu kadar zor mu olabilir? Adresi düzeltirken kaydetmeyip birde üstüne telefon numaramıda hiç alakasız bir numara ile nasıl değiştiriliyor? Bunları geçtim sorunum hala devam ediyor, ve konu ile iligli hala evime gelinerek internetim bağlanmadı ne de biri arayıp randevu aldı. Daha ne kadar uğraşmam gerekiyor. Nasıl bir müşteri hizmeti anlayışınız var?

 • Superonline Temsilcisi08 Kasım 2014

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. "Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla," TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön