06 Temmuz 2013

Superonline İnternet Nakil Ücreti!

Superonline pazarlama elemanları sitemize tanıtım için gelmişlerdi. Bende kendilerine üye olabileceğimi, ancak en geç 1 ay sonra başka bir yere taşınacağımı belirtmiştim. Buna rağmen o tarihte sırf satışı gerçekleştirebilmek amacı ile bana herhangi bir nakil ücretinden bahsetmediler.

Şimdi nakil ettirmek istediğimde benden 100 lira nakil ücreti talep ediyorlar. Benim, nakil yapılırken nakil ücreti olup olmadığını sormadığımı, sadece nakil yaptırabileceğimi sorduğumu söyleyerek zeytinyağı gibi su üstüne çıkmaya çalışıyorlar. Nakil ücretini bilsem ben neden üyeniz olayım, bir ay sonra taşınacağımı bile bile.Taahhütlü olarak üye olduğum için iptal de ettiremiyorum.

Osman 162 Okunma

Cevaplar

  • Osman11 Temmuz 2013

    detayını bilmediğim sözleşmede olduğunu belirttiğiniz nakil ücretini de kabul etmeme rağmen halen nakil işlemim gerçekleşmediği gibi ikinci bir nakil ücretinin kullanamadığım hizmete yansıtılacağını bildirmiş olmanız ne komik.

  • Superonline Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön