Superonline İnternet Kurulumu Yapılamıyor.

Orçun Ü. |

Evime 1 aydan fazladır İnternet bağlatamıyorum. Her seferinde yanlış adrese gidiliyor ve sanki ben adreste bulunmamışım gibi işlem yapılıyor. Çağrı merkezini yüzlerce kez aradım şikayet belirttim her seferinde size geri dönüş yapacaklar deniliyor ama hiçbir geri dönüş yapılmıyor.

Online sistem üzerinden 6 şikayet açtım hiçbirisi için geri dönüş yapılmadı. Telefonla İnternet'i daha rahat bağlatmayı düşünüyordum ama tam bir fiyaskoya dönüştü. Gelen kurulum ekibi yanlış adrese gidiyor, randevulu gelin dememe rağmen ben toplantıdayken aranıyorum ve rahatsız ediliyorum. Biz adrese geldik deniliyor ama ellerinde yanlış adres olduğu için işlem yapılamıyor. Tam bir fiyasko.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orçun Ü.
  15 Ocak
  12:06

  Bu geri dönülecektir, bilgi almak için şurayı arayın buraya mail atın sözlerini kendi web sayfanıza açtığım şikayetlerden de aradığım çağrı merkezi yetkilisinden de yüzlerce kez duydum. Beni size dönülecek diye bilgilendirmeyinn veya aramayın. Adam gibi bilgilendirme yapmak için arayın.

 • 14 Ocak
  16:37

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"