Superonline İnternet Kurulumu.

Cansu G. |

Neredeyse bir ay önce internet için başvurdum iki gün içinde arayıp kurulum için randevu verilecek denildi ama benimle bir aydır iletişime geçen yok. Her gün telefonla arayıp internet kurulumu için uğraşıyorum yarım saat telefonda bekliyorum. Her konuştuğum kişi acil diye ekliyorum gün içerisinde geri dönüş sağlanacak yada bugün kuruluma geleceklerini söylüyor ama ne geri dönüş yaptılar ne de yardımcı oldular.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cansu G.
  15 Temmuz
  02:36

  Yaklaşık bir aydır internet bağlanması için uğraşıyorum he gün arıyorum. Bana 2 gün içinde geri dönüş yapacaklarını, kurulum için randevu alacaklarını, ve 2-3 gün içinde internet kurulumunun gerçekleşeceğini söyleyen 15 tane müşteri temsilcisiyle görüştüm. Şimdi de bana Türk Telekom'dan kaynaklı sorun olduğunu onay beklediklerini söylüyorlar onunla da mı iletişime ben geçeyim onu da mı günde 20 kere aramam gerekiyor. Müşteri temsilcileri 'ama bizim internet kurulumu en fazla 1 hafta içinde gerçekleşir' demeyi ihmal etmiyor nerede benim internetim? Bana cuma günü internetimin kurulumunun gerçekleştirileceğini söyleyip gün boyu beni işimden eden Superonline. Her şey lafta

 • 13 Temmuz
  15:54

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 13.07.2015 15:53 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize aktivasyon süreci ile ilgili konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 13 Temmuz
  12:44

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE