Superonline İnternet Kesintisine Çözüm Bulunamıyor!

Dönmez M. |

Yılbaşından itibaren bugüne kadar olan internet kesintimiz konusunda hala bir çözüm bulunamıyor. Turkcell Superonline müşteri temsilcisi S. bey, O. bey ve Superonline müşteri teknik destek hattından A. hanım ve N. hanım hiçbir şekilde bize yardımcı olmuyorlar. Arıza formu bile açılmıyor. Kurumsal bir firma olarak bütün işlerimiz aksamaktadır. Superonline olarak müşteri memnuniyeti sıfır.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ocak
  12:30

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 19.01.2016 12:30’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Ocak
  17:12

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE