Superonline İnternet Kesintisi ve Hız Yavaşlığı!

Hüseyin Taylan K. |

Bu ayın başında Superonline'na abone oldum, yaklaşık 2 haftada internet kurulumu gerçekleştirildi. İnternetle birlikte ev telefonunu da taşıdık ancak yaklaşık 27 gün sonra telefonumuz çalışır duruma geldi ve telefon bağlanır bağlanmaz internet çalışmaz duruma geldi. Arıza kaydı oluşturduğumda 24 saat içinde bize dönüş yapacaklarını söylemelerinin üzerinden yaklaşık 48 saat geçti ama herhangi bir dönüş yapılmadı. Bugün Superonline'a abonelik yaptırdığım yer olan Eskişehir Kızılay İş Yeri merkezine gittiğimde de kesinlikle hiçbir yardımda bulunmadılar. Eskişehir'in Odunpazarı'nda yani merkezinde oturuyorum. 2 gündür mağdurum.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Kasım
  07:57

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 03.10.2016 14:56’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Hüseyin Taylan K.
  02 Ekim
  13:49

  Yukarıdaki şikayeti yaptıktan 24 saat sonra 532 532 00 00 nolu numaradan aranarak şikayetimle ilgilenileceği ilimin (Eskişehir) bulunduğu yerdeki teknik servis ile iletişime geçilerek bana 1-2 saat içinde geri dönüş yapılacağı söylenmesinin üstünden yaklaşık 48 saat geçti. Ne bir geri dönüş ne şikayetimle ilgili bir gelişme tarafıma iletildi. Kesinlikle kimsenin umurumda değiliz. Müşteri hizmetlerini aradığımda cevap veren görevlilere arıza kaydının yapılmasının ardından arızanın giderilmesi ile alakalı ne yapıldığını sorduğumda hiçbir cevap veremiyorlar. Gerçekten hizmet kalitesi çok kötü. Tam 5 gündür internetim yok. Aboneliğimi bitirmek istediğimi söyleyince de utanmadan cayma bedelinden bahsediyorlar, aboneliğim başlayalı 1 ay oldu henüz. Turkcell Superonline' ı kesinlikle tavsiye etmiyorum

 • 29 Eylül
  15:06

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE