Superonline İnternet Kesintisi...

Yasemin Ç. |

Yaklaşık 3 hafta önce internet bağlantım kesildi. Bir yıldır kullandığım Superonline telefon hattımı transfer edemediği için hattım iptal edilmiş ve T*************'dan internet hattı alınması gerekliymiş. Başvuru yapıldı yaklaşık bir hafta sonra bağlantı sağlandı ama aynı gün gitti tekrar o zamandan beri arızayı düzeltemediler. İnternet üzerinden çalıştığımız için mağduriyetimiz iki misli arttı. Çözüme ulaşmadığı takdirde 10 gün içinde tüketici mahkemesine başvuracağım artık sözleşmemin feshedilmesini istiyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  12:35

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.05.2016 13:21’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 12 Mayıs
  12:13

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE