28 Eylül 2015

Superonline İnternet Kesilme Sorunu!

İnternetin son zamanlarda ara ara kesilmeye başladı bilgisayar başında 3 saatten fazla zaman geçirdiğim zaman kesinlikle internetim de kesilmeler oluyor. Müşteri hizmetlerini kaç defa aradım ben bilmiyorum yaptıkları yapabildikleri sınırlı ki en fazla arıza kaydı alabiliyorlar onda da gelen ekip sorun yok değip gidiyor ben sorunum halledilmiştir. Daha önce hizmet aldığım firmada müşteri hizmetlerini 4 yılda 4 defa ancak aramışımdır. Şimdi sözleşmeden caymaya kalksam bana 300 küsur masraf çıkarıyorsunuz ki modemi bile vermiyorsunuz. Kısacası kesintisiz ve hızlı interneti bana ne zaman sunabileceksiniz merak ediyorum?

Ali 94 Okunma

Cevaplar

  • Ali21 Ekim 2015

    Tam bir ay bile geçmeden yine aynı sorunu yaşıyorum eve ekip gönderiyorsunuz ama onlarda sorunun hatlarda olmadığını söylüyorlar. İşin özeti ne sizden memnunum ne de sağladığınız hizmetten.

  • Superonline Temsilcisi28 Eylül 2015

    Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön