Superonline İnternet Kalitesi.

Eray Y. |

Defalarca Superonline müşteri hizmetlerine internet kalitesi ile ilgili şikayet bildirdim her seferinde ana hat ve evimdeki iç hat kontrolüne yönlendirildim. Yapılan kontrollerde dış hatta sorun gözükmedi ve T***** yetkilileri düzgün olduğunu iletti. İç hattımı da kontrol ettirdim ve sorunun müşteri hizmetlerince modem kaynaklı olduğuna dair şikayet kaydı alındı yeni modem vereceklerini söylediler ancak hiçbir gelişme yok ve kullanamadığım internetin parasını ödüyorum. Superonline'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Teknik Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eray Y.
  13 Ekim
  15:35

  Evet Superonline cevabı: modem ve aksesuarlarımı müşteri numaram ile birlikte Bursa'ya kargolamam. Peki bu sureçte internet nasıl kullanacağım ya da ödediğim ücret ne olacak? Onun dışında 10 gün içinde gönderim sağlamazsam 150 TL modem ücreti tarafıma faturalandıralacak. Teşekkürler Superonline. Müşteri memnuniyetiniz mükkemmel. Bir de bir başka seçim hakkım ise evime oldukça uzak olan ilçe ye gidip modemi kendim değiştirmem. her şey taahütnameyi imzalayana kadar. Acaba ilk sözleşme yapılırken neden modemi kendileri gönderdi?

 • 05 Ekim
  11:48

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 05.10.2016 11:47’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 05 Ekim
  09:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE