Superonline İnternet i İptal Etmiyorlar.

Jale C. |

Ocak ayından bu yana İnternet i iptal için arıyorum, doğum tarihi gibi bilgileri alıp iptal ediyoruz onaylıyor musunuz deyip iptal süreci başlatıyorlar. Fakat bir türlü iptal olmuyor... Görüştüğüm kişiler iptal talebinizi alıyoruz ilgili birime aktarıyoruz diyorlar, belli bir zaman sonra aradığıma hala aktif iptali için talebinizi alalım diyorlar... Dalga mı geçiyorsunuz... . Ocak ve şubat faturasını da gönderdiler ben kabul etmiyorum... . Faturalarımın iadesini ve İnternet imin iptalini talep ediyorum... . Ocak ve şubat için inceleme yapmışlar fatura iptali olmuyormuş... Havadan para mı kazanıyorsunuz... . Bir daha asla Superonline duymak istemiyorum.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Jale C.
  15 Temmuz
  13:12

  Kimse aramıyor beni

 • Jale C.
  23 Mart
  13:30

  ulaşıldı, fAKAT sorunumu çözmüyorsunuz

 • 03 Mart
  13:25

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 25 Şubat
  09:56

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 25.02.2016 09:56de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 20 Şubat
  10:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE