30 Ocak 2014

Superonline İnternet Hizmetinin Sağlanamaması

Ben 18 ocak tarihi itibarı ile kullanmakta olduğum fiber internet aboneliğimi taşındığım için kapatıp yalın ınternet kullanmak istediğimi belirterek, önceki aboneliğimi iptal ettirip 20 ocak itibarı ile de yalın ınternet talebinde bulundum. Bana en geç 7 iş günü içerisinde internetimin açılacağı söylenmesine ve bu gün bu süre tükenmesine rağmen internetim bağlanmamış bırakın bağlamayı benimle iletişime bile geçilmemiştir. Ben 4 defa arayıp neden internetimi bağlamak için benimle iletişime geçmiyorsunuz dediğimde aldığım cevap hep Aynı. "En kısa sürede aranacaksınız" fakat ne arayan var ne soran.

Ayrıca fiber internetimin de iptal edilmediğini ve aboneliğimi taşıyacakları yalın internet bağlanana kadar iptal edilmeyeceği söylendi. Ben bu durumda hem kapattığım ve kullanmadığım fiber internetin ücreti i ödemek zorunda kalacağım hem de bana taahhüt edilen sürede bu hizmeti alamayacağım.

Ben hem bu taşıma işinden dolayı oluşacak zararımın tazminini hem de en kısa sürede internet hizmetinin bağlanmasını talep ediyorum.

Serhat 59 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi02 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 31.01.2014 17:49:56 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön