Superonline İnternet Hizmetini Alamıyorum.

Ertan A. |

Yaklaşık 2 hafta önce Turkcell TV'ye abone oldum bu arada 4 senedir Superonline ve 2 senedir telefon abonesiyim ortalama her ay 140 tl para ödüyorum yani iyi müşteriyim ama onlar iyi hizmet vermiyor paralarını gününde alıyor ama hizmetini vermiyorlar. 10 gün içinde 2. kez internetim gitti tabi buna bağlı olarak Turkcell TV ve telefonumda gitti kendimi 1900 yıllarda hissettim telefon yok internet yok televizyon yok beni bu hale düşüren o reklamlarda 1 numara olduğunu söyleyen Superonline bide pişkin müşteri hizmetleri şimdi gelecek geldi yolda gibi laflarla oyalayan hiçbir şeyden anlamayan müşteri temsilcileri bir daha gördüm. 4 sene boş boşuna bunlara para kazandırmışım şuan hala internet yok.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  14:43

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  "Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla,
  TURKCELL SUPERONLINE