Superonline İnternet Hizmeti Verilemediği Halde Talep Edilen Ücretler

Sibel T. |

Ocak 2014 tarihinde Samsun'dan İstanbul'a yerleşmem nedeni ile internetim için nakil talep ettim. Gelen arkadaş herhangi bir cihaz getirmemekle birlikte eski modemimi kullanabileceğimi iletti. 15 gün içerisinde hizmet alamayınca tekrar aradım. Yeni modemin kargoya verildiğini ilettiler. İstanbul içerisinde günlerce kargom teslim edilmedi. Defalarca aradım. Yüksek lisans öğrencisi olduğumu,her akşam sanal sınıfa girmem gerektiğini çok zor durumda olduğumu ilettim.

Ancak sonuç alamadım. Mecburen hizmet alamadığım için aboneliğimi kapattım. Şimdi 250 tl. tarafıma ücret yansıtılacak. Konu tamamen benim dışımda gelişmiştir. Firma bana hizmet veremediği için iptalim mecburdur. Şikayetimi bildiririm.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sibel T.
  03 Mart
  09:14

  Merhaba,

  konu ile ilgili superonline 2 kez tarafıma sms göndermiştir. "Sizi aradık ,ulaşamadık. Şikayetinizle ilgileniyoruz" şeklinde. Ancak telefonumda sıperonline'a ait ne bir cevapsız arama, ne "KimAramış" mesajı bulunmamaktadır. Beni aramadıkları halde "Aradık, ulaşamadık" diye mesaj gönderiyorlar.

 • 25 Şubat
  22:29

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE