Superonline İnternet Hizmeti!

Mustafa K. |

2 buçuk aydır İnterneti mi D-Smart Net'ten Superonline'a taşıdım. Ttnet'i de kullandım ama ben böyle birşey görmedim. Düzenli bir verim alamadım. Önceleri verdikleri modemi ağ içindeki cihazlarım hiç biri aynı anda saatlerce görmüyordu elektrik kesilip geldiğinde örnek. Müşteri hizmetleri modemle ilgili şikayetleri Airties'i aramam gerektiği iletildi.

Airties ise sadece üretici olduklarını ayarlardan kaynaklı bir kopmaların olduğu belirtip çözüm bulamadım. Artık gına gelmişken tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda başka bir müşteri temsilcisi Superonline'a özel DNS numaraları verdi sorun çözüldü. Belkide personel eğitimsiz. İlk aradığım kişinin kolayına geldi Airties'e yönlendirmek.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  15 Haziran
  23:11

  müşteri ilişkileri, bilgileri ve yetnekleri dahilinde oldukça nazik, fakat verilen hizmet alt yapısından dolayı evimde Turkcell markasının bilinir ve güvenilirliği kadar kaliteli hizmet alamıyorum

 • 13 Haziran
  11:21

  Müşterimizin bağlantı problemi giderilmiş olup kendisine 12.06.2013 tarihinde detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Mustafa K.
  11 Haziran
  15:56

  2 buçuk aydır Superonline adsl kullanıyorum. Fakat sürekli kesintiler ve
  kopmalar yaşıyorum. Telekomun çalışması vs. diyerek açıklanıyor
  fakat en son şuan itibariyle 1 gündür düzeltilemeyen bir arıza
  mevcut. 30 gün esasına göre ücret ödüyorum lakin servis alamıyorum. Bu arızalar o kadar kronik
  olmalıki müşteri hizmetlerini arıza bölümünü aradığınızda bazı iller belirtiliyor eğer buralardan arıyorsanız evet arızayı biliyoruz kapatın
  telefonu gibi kolaylık var. Neden başka operatörler sorun yaşamıyorken turkcell
  yaşıyor. Düzenli bir kullanım sağlayamıyorum.