08 Temmuz 2016

Superonline İnternet Hızım 12 Mbit İken Birden 2 Mbit'e Düştü!

Superonline 16 mbit paketine geçiş yaptım. Vodafone internet hızım düşük diye fakat geçiş işlemi, abartmıyorum, tam tamına bir ay sürdü. Neyse bir ay sonra internetim geldi speedtest 12 mbit hız alıyordum bir ay geçti şimdi hızım 2 mbite düştü.

Müşteri hizmetlerini arıyorum verdikleri cevap sıkıntı sizin evinizdeki kablolarda elektrikçi çağırın. Elektrikçi çağırdım onca para verdim kablolarında sıkıntı yok senin hızını düşürüyorlar dedi. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim fakat hala bir sonuç yok rica ederim bir an önce bu durumu düzeltin bayram bayram sinir bırakmadınız insanda. Ben de insanım.

Deniz Murat A. 100 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Müşteri Temsilcisi19 Temmuz 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.07.2016 15:07’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Deniz Murat A.09 Temmuz 2016

    İnternet hızım düştü müşteri hizmetlerini aradım ekip gelip ilgilenecek denildi. O gece saat 3 te mesaj geldi arızanız giderilmiştir diye. Heyecanla internet hızımı kontrol ettim lakin hızda değişen bir şey yok. Sanırım konuyu öylece kapatıveriyorlar ilgilenmeden düzeltmeden.

  • Superonline Müşteri Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön