Superonline İnternet Hızım 12 Mbit İken Birden 2 Mbit'e Düştü!

Deniz Murat A. |

Superonline 16 mbit paketine geçiş yaptım. Vodafone internet hızım düşük diye fakat geçiş işlemi, abartmıyorum, tam tamına bir ay sürdü. Neyse bir ay sonra internetim geldi speedtest 12 mbit hız alıyordum bir ay geçti şimdi hızım 2 mbite düştü.

Müşteri hizmetlerini arıyorum verdikleri cevap sıkıntı sizin evinizdeki kablolarda elektrikçi çağırın. Elektrikçi çağırdım onca para verdim kablolarında sıkıntı yok senin hızını düşürüyorlar dedi. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim fakat hala bir sonuç yok rica ederim bir an önce bu durumu düzeltin bayram bayram sinir bırakmadınız insanda. Ben de insanım.

Etiketler :

Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Temmuz
  09:16

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.07.2016 15:07’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Deniz Murat A.
  09 Temmuz
  17:10

  İnternet hızım düştü müşteri hizmetlerini aradım ekip gelip ilgilenecek denildi. O gece saat 3 te mesaj geldi arızanız giderilmiştir diye. Heyecanla internet hızımı kontrol ettim lakin hızda değişen bir şey yok. Sanırım konuyu öylece kapatıveriyorlar ilgilenmeden düzeltmeden.

 • 08 Temmuz
  12:19

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE