Superonline İnternet Hızı, Ping Ve Data Kayıp Problemleri.

Aycan İ. |

Online oyunlar oynayan birisiyim. Oyunlarda yaşanan yüksek ping, veri kaybı ve tıkanma problemleri oyun zevkimizi baltalayan yegane şeyler. Yıllardır sorun yokken, bu durum bundan yaklaşık 3 ay önce değişti ve kopma, ping ve tıkanma problemleri başladı. Defalarca arıza kaydı bıraktım, ancak her seferinde problem yoktur diyerek geri döndüler. Ekteki görsellerde de görülebileceği gibi, Antalya sunucuları yüksek ping ve hız sıkıntısı varken, İzmir sunucuları gayet net sonuçlar vermekte. Hatta Almanya bile çok çok daha iyi. Anca en son teknik servis göndermeyi kabul ettiler. Gelen teknik servis gerekli kontrolleri yaptı ve ekte rahatlıkla görülebilen problemleri yerinde inceledi. Gerekli notları alıp gitti. Ancak bu da bir şeyi değiştirmedi ve yine problem yoktur sonucu alındı. Bu durumdan ciddi olarak sıkıntı çekmekteyim ve sorunun artık çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Bağlantı Hızı İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mart
  10:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 08.03.2016 10:04’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Mart
  10:25

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 07.03.2016 10:25'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 07 Mart
  10:07

  Müşterimizin hız sorununun incelenmesi ve problemin giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE