Superonline İnternet Hızı Düşürülüyor!

Varol V. |

Superonline üyeliğim var. Baya bir zamandır internet hızında özellikle akşamları inanılmaz düzeyde bir yavaşlama oluyor. Adeta hiç kullanamıyorum. 60 liranın üzerinde fatura ödüyorum ama karşılığını alamıyorum.

Müşteri hizmetlerini aradığımda sadece menüden yönlendirme yapılabiliyor, ancak ne var ki menüden yapılan yönlendirmede güncelleme yapılmıştır diyor ama hiçbir etkisi olmuyor. Kasıtlı olarak bağlantı hızımın sınırlandığını düşünüyorum. Sorun çözüme kavuşmazsa her yere yazacak ve üyeliğimi iptal ettireceğim.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Varol V.
  27 Ağustos
  17:47

  Bağlantı yavaşlaması sanki programlanmış gibi, genellikle -Facebook vs... sosyal paylaşım sitelerinden ziyade diğer sitelerinde- saat 17.00'den sonra bir anda başlıyor. Sanki kasıtlı bir şekilde yapılıyor gibi. İnanın şu mesajı yazmak için bu siteye girmek bile o kadar vaktimi alıyor ki. İnternetten soğudum. Kapattıracağım böyle giderse. İşimizden dolayı mecburuz kullanmaya.

 • Varol V.
  26 Ağustos
  19:04

  Hiçbir şey değişmedi.
  Şu mesajı yazmak neredeyse yarım saatimi aldı!

 • 23 Temmuz
  18:30

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.07.2016 18:30’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 23 Temmuz
  10:50

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE