Superonline İnternet Gitti Sorun Çözümü Kalitesiz...

Hamza Y. |

6 aydır Superonline kullanıyorum. 2 hafta önce durduk yere netim gitti. Aradım Superonline'ı sinyal alamadıklarını ve arıza kaydı oluşturduklarını söylediler. Yaklaşık 2-3 gün sonra hattıma bakmaya geldiler sinyal olduğunu kabloları kontrol etmemi söylediler. Bende ettim kablolar sağlamdı. Yeniden aradım yeniden arıza kaydı yaklaşık 2-3 gün sonra yine geldiler yine sinyal var dediler elektrikçi çağırın dediler. Kablolarda sıkıntı olsa kendim hallediyorum ama yok inandıramadım. Neyse elektrikçi çağırdım. Kablolar sağlam dedi ankastre kutusundaki sinyal sağlayan alıcılara benim kablomun takılı olmadığını benim kablomun boşta olduğunu söyledi.
Benim kablomu taktı ve netim geldi. Neyse aradım Superonline'ı benim kablolar sağlammış boş yere elektrikçiye para verdim üstelik 7 gün internetsiz kaldım. Fatura indirimi istedim yok dediler. Bana yaşattınız sorunun sebebi sizsiniz.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamza Y.
  25 Nisan
  22:56

  Superonline müşteri temsilcileri gece yatıyor mu
  Napiyorsunuz kardeşim siz gece aradığımda saat 2-3 civarı neden hiç kimse telefona bakmıyor.
  Bir kere inadım tuttu tam 1 saat bekledim yine açan olmadı.
  Bu gece yine aradım ve yarım saat oldu yine açan yok.
  Ağzımızı bozdurmayın. Ya da söyleyin çalışanlarınıza telefonlara baksınlar.
  Gece gece bağlantı sorunu yaşıyorum. Hızım sürekli azalıyor.
  Siz seçtiğim güne lanet olsun ya.

 • 11 Nisan
  16:17

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 11.04.2016 16:15’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 11 Nisan
  11:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE