Superonline İnternet Erişiminde Sıkıntı...

Eylem K. |

Yaklaşık 3 aydan fazla bir süredir Superonline internet erişim sıkıntısı yaşıyorum. Müşteri hizmetleriyle her görüşmemde Maximum süreden sonra geri dönüş yapıldı. Tabi ki yine benim arayıp hatırlatmalarımla
fakat o anlık giderilen erişim engeli 30 dk geçmeden tekrar kesildi her aramamda aynı maksimum süreyi (2 gün) geçirmeme rağmen üstüne sorun devam etti ve her defasında sorunun ne olduğu tam anlamıyla anlatılmadığı gibi, oyalayıcı çözümlerle (!) çocuk kandırır gibi geçiştirildim.

Son olarak iki aydır internet kullanmıyorum. Bundan bir ay önce aynı sorunu müşteri hizmetlerine iletip 1 aylık bir tatile çıktım. Ben tatilde iken sorunun giderildiğine yönelik mesaj aldım (her zamanki gibi) fakat döndüğümde aynı sorun ve üstelik, müşteri temsilcisinin bana verdiği; kotanızı aştığınız için hızınız yavaşlamış. Sorun bundan kaynaklanıyor yorumu yapılarak, resmen zekamla dalga geçilmiştir.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Bağlantı Kesilmesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  14:17

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 04 Ekim
  18:23

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 04.10.2016 18:23'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 04 Ekim
  10:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE