Superonline İnternet Erişimim Sürekli Kesiliyor!

Raife Emel A. |

Yaklaşık olarak 6 aydır internetim sürekli kesiliyor. Haftada 2 veya 3 kez Superonline arıyorum artık bıktım. Yapın diyorum yapıyorlar 1 gün güzel çalışıyor sonra yine aynı. Kapatın diyorum cayma bedeli 187.60 TL istiyorlar. Ben bu firmadan şikayetçiyim!

Artık bana 2 yol bıraktılar ya cayma bedelini ödeyip kapattıracağım ya da mahkemeye verip bilirkişi talep edeceğim görmesini istiyorum. Sanki doğru düzgün internet sağlıyorlarmış gibi birde telefonda telefonla şikayet kabul etmiyorlar.

Neymiş efendim Superonline nete yazacakmışım. Evet birazdan yazacağım. Tüketici ben miyim Superonline'mi ben anlamadım. Mağduriyet yaşıyorum. Problem çözülmezse hakkımı hukuki yollardan arayacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Şubat
  15:21

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE