Superonline İnternet Erişimi Yok; Arıza Kaydı Bile Alınmıyor!

Onur Ulaş K. |

Superonline'dan aldığım telefon ve internet hizmetinden yaklaşık 12 gündür yararlanamıyorum. Arızanın meydana geldiği günün (16.12.2014) ertesi günü ve sonraki günler çağrı merkezini aradığımda arıza kaydı sisteminin çalışmadığı daha sonra aramam gerektiği söylendi. Tekrar aradığımda bölgede yapılan genel bakım çalışmasından arıza kaydının alınamadığı söylendi. Sonraki her aramamızda bakımın devam ettiği ne zaman biteceğinin bilinmediği söylendi. Bugün itibarıyla aradığımda (28.12.2014) bakımın devam ettiği söylendi bende ücret iadesi talep ettim ve arıza kaydım olmadığından iade yapılamadığı söylendi. Şu an müşteri hizmetleri bilerek kayıt almıyor ve internetim hala yok ne zaman olacağı belli değil.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Ulaş K.
  25 Ocak
  09:11

  Bir aydan fazla oldu. İnternetim yok insanlar bana ulaşamıyor. o kadar alıştım ki duruma soranlara internetim yok diyorum ve utanıyorum sanki benimle ilgili bir durum varmış gibi... Size soruyorum bir hizmet aldınız bir aydan fazla kullanamıyorunuz! Nasıl baskalarına tavsiye edersiniz?

 • Onur Ulaş K.
  12 Ocak
  10:04

  9 Ocakta sosyal medya departmanından dönüş sağlandı. Genel
  arızanın çözüldüğü dağıtım kutusundan sinyal alındığına dair ekran görüntüsü
  olduğunu ama modemimden sinyal alamadıkları için iç tesisatı kontrol etmek
  üzere elektrikçi çağırmam gerektiği söylendi. Elektrikçiyi çağırdık ve MDF
  kutusuna kadar tesisatı takip ettiğimizde herhangi bir sorun olmadığını, dağıtım
  kutusundan eve gelen hatta herhangi bir sinyalin gelmediğini teyyid ettik.
  Elektrikçi hattın kontrol edilmediğini kontrol edilseydi diğer hatlardan
  ayrılıp üzerine not yazılması gerektiğini söyledi. İnternetim hala yok ama yaklaşık
  bir aydır almadığım hizmet için faturalandırılmaya devam ediyorum. Sorunun
  tesisattan kaynaklanmadığını bilmeme rağmen çağırdığım elektrikçiye verdiğim
  30 TL'de cabası…

 • 09 Ocak
  17:45

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış,müşterimiz ile 09.01.2014 17:44 tarihinde aranarak görüşülmüştür.Bağlantı problemi incelenmiş ve sorunun iç tesisatı ile ilgili olduğu hakkında müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"

 • Onur Ulaş K.
  04 Ocak
  16:13

  Müşteri hizmetlerinden Merve hanim sağ olsun çok ilgileniyor ama hala herhangi bir ilerleme kaydedilmiş değil. Sonuçta hala internet ve telefon hizmetinden yararlanamıyorum. Nasıl bir bakim ki neredeyse bir ay oldu! Cep telefonumun internetinden giriyorum ama kaçıncı kez internet paketi aldım hatırlamıyorum...

 • 29 Aralık
  18:02

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE