Superonline İnternet Erişimi Sürekli Kesiliyor!

Derya D. |

Ayda 79 TL internet ücreti ödüyorum. Yanlış anlaşılmasın fiber falan değil. Normal hatta bu kadar ödüyorum. Bir de üstüne sürekli internet bağlantısı kopuyor. Müşteri hizmetleriyle akraba çıkacağız yakında. Herkesi tanır olduk. En son şimdi bir sorun yaşadım ki bir sürü halletmem gereken işim gücüm varken bana "48 saat içerisinde size döneceğiz" yanıtı veren Superonline kötü bir firmasın. Her ay ödeme 1 gün bile gecikse hemen interneti kapatmasını biliyorsun ama konu senin sorunun olunca beni 48 saat mağdur etmeye kalkıyorsun. Bir de aradığınızda bizim yapabileceğimiz bir şey yok. 48 saat içerisinde dönüş yapılacak yanıtı verir ortada bırakır sizi. Taahhüdüm bittiği anda ki Turkcell'den nefret ederim zaten. Eşimin aklına uydum ama bir daha mı tövbe. İşini beceremeyen firmadan başka bir şey değilsiniz. Yazık kazandığınız paralara!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Bağlantı Kesilmesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Derya D.
  19 Ekim
  16:44

  Aaa şunu söylemeyi unuttum. Ben normalde fiber internet kullanıyordum. Sonra bi adres değişikliğim oldu. Şimdiki adresimde fiber bağlantısı olmadığı için erişime normal ağ üzerinden devam edeceksiniz denildi. Peki faturamız ne kadar olacak dediğimizde işte o müthiş cevap taahüdünüz olduğu için ücrette değişiklik olmayacak denildi. Yani bana kullanmadığım internetin parasını ödetiyorlar bir de. O yüzden sakın bulaşmayın bu haksız kazançcı soygunculara.

 • 19 Ekim
  15:47

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 19 Ekim
  09:50

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE