22 Ekim 2016

Superonline İnternet Erişimi Sağlayamama ve Teknik Ekibin Gelmemesi!

İki hafta önce eve internet bağlattım ancak bağlattığımın ertesi gününden beri internet erişimi sağlayamıyorum. Çağrı merkezini her aradığımda yeni bir arıza kaydı oluşturuyor ve o arıza kayıtları her defasında benim iç teçhizatımda sorun olduğu gerekçesiyle teknik ekip gönderilmeden kapatılıyor ancak ben iç teçhizatımı daha ilk günden değiştirdim, farklı bir modem ile de denedim ve bunu her aradığımda belirttim. Bununla ilgili yeni arıza kaydı açıldığında not düşülmesine rağmen çözüm merkezi "hala benim iç teçhizatımda sorun olduğunu belirtip ekip göndermemekte ısrar ediyor. " Bu durumla ilgili çağrı merkezi dışında hangi birimle irtibat kurabilirim?

Merve 36 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi19 Aralık 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 17.12.2016 14:55 'te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Merve 26 Ekim 2016

  20 gündür internet erişimi alamıyorum. Ekip de gelmiyor. Her gün arıyorum, açılan arıza kayıtları müşteri teyidi alınmaksızın çözülmeden kapatılıyor! Nasıl bir kontrol merkezi var bu şirketin?! !

 • Merve 25 Ekim 2016

  hala bir geri dönüş alamadım

 • Merve 25 Ekim 2016

  İki hafta önce eve internet bağlattım ancak ertesi gününden beri internet erişimi sağlayamıyorum. Çağrı merkezini her aradığımda yeni bir arıza kaydı oluşturuyor ve o arıza kayıtları her defasında benim iç teçhizatımda sorun olduğu gerekçesiyle teknik ekip gönderilmeden kapatılıyor. Ancak ben iç teçhizatımı kendi istekleri üzerine değiştirdim, farklı bir modem ile de denedim ve bunu her aradığımda belirttim. Bununla ilgili yeni arıza kaydı açıldığında not düşülmesine rağmen çözüm merkezi "hala benim tesisatımda sorun olduğunu belirtip ekip göndermemekte ısrar ediyor. Aynı problem ile ilgili bu site üzerinden benimle iletişime geçildi ancak hala çözüm veya bilgilendirme yok.

 • Superonline Temsilcisi22 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön