Superonline İnternet Erişimi Sağlanmıyor!

Mehmet Ş. |

12.06.2016 Pazar gününden bu yana internet erişimi yoktur evimde. Bu tarihten beri her gün aradım arıza kaydı girdiler,arıza ekibinin en kısa süre içinde geleceğini sorununuzun çözüleceğini söylediler, o gün bu gün kimse gelmedi ve sorunum çözülmedi. Her seferinde beni atlattılar hızlı acil olarak kayda geçtiler fakat hiçbir şey değişmedi bugün yine internetsiz kaldım.

Bugün otomatik olarak Superonline'dan beni aradılar sorununuz giderildi modeminizi kapatıp açmanız yeterli olacaktır dedi ama olmadı. İnsanlarla dalga geçiyorlar ses kayıtları bende var gerekli yasal islemler için avukatla görüşeceğim. İlk izin günümde gerekenleri yapacağım bir de dalga geçiyorsunuz insanlarla sorunuz çözülmüştür.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  17:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 26.06.2016 17:12’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Mehmet Ş.
  22 Haziran
  13:24

  Geçen gün şikayetim üzerine dönüş yaptılar sağ olsunlar ciddi ciddi beni dinlediler sorunu anlattım 1 haftadır internet kullanamıyorum beni her seferinde atlattılar. Arıza sorununuz giderilmistir diye üç tane kayıtlı mesajlar duruyor fakat. Hiçbir şey düzelmedi arıza ekibi gelmedi sorun çözülmedi sürekli bir bahaneler buldular. En son arayan kişiyede inandım sorunu çözecekler dedim maalesef oda hüsranla sonuçlandı mağdur kaldım ama artık dava açmaktan başka çarem kalmadı hakkımı haram ediyorum kimim gırtlağından geçiyorsa dikkat edin sizde Turkcell Superonline güvenmeyin.

 • 20 Haziran
  09:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE