Superonline İnternet Erişimi Bizi Mağdur Etti.

Mehmet Ş. |

Ödenmemiş bir adet faturamdan dolayı internet erişimim kısıtlandı. Faturayı 6 Ekim saat 15:00 sularında ödedim. Lakin bugün ayın 10'u yani 96 saat geçmesine rağmen kısıtlama kaldırılamadı. Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede en fazla iki saat içerinde açılacağı beyan edilmişti. Sonraki aramamda 18 saat denildi. Bu sürede açılmayınca tekrar aradım ve 72 saat üst limit dendi.

Şimdi aramamda halen çözülmediği gibi aynı zamanda ne zaman çözüme ulaşılacağı hakkında bir bilgide beyan edilmiyor. Hem iş hem de ip TV olarak kullandığım internet yüzünden hem işle ilgili hem de sosyal yönden mağdur olduğumu defalarca bildirmeme rağmen kimsenin durumu ciddiye almaması bu denli kurumsal bir firmaya yakışmadığı gibi etik olmadı...

Etiketler :

İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ekim
  17:37

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 14.10.2016 14:46’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 10 Ekim
  15:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE