Superonline İnternet Erişim ve Hız Problemi...

Orçun İbrahim Y. |

24 aylık taahhüt yapıp büyük umutlarla Superonline bağlattım. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Bağlantı ve hız problemlerinden dolayı 2 defa modem değiştirdim ama nafile. Hala daha hız problemleri yaşıyorum. İptal ettirmeye kalksam yüklü miktarda cayma bedeli ödemem gerekiyor. İşlerim aksıyor. 5-10 defa aradım anlık sorunu çözüyorlar ama tekrarlıyor sorun. Bağlattırdım bin pişman oldum ve sosyal medya hesabımdan insanları uyarıyorum. Olmaz olsun demek istiyorum Superonline markasına Turkcell kadar güvendiğim için.

Etiketler :

Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  10:19

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 29.08.2016 10:19’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 29 Ağustos
  09:36

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE