Superonline İnternet Erişim ve Hız Problemi!

Fatih Ş. |

Yaklaşık 7-8 gündür , tamamen insanları oyalama üzerine kurulmuş olan Superonline kurumu ile uğraşmaktayım.Geçtiğimiz haftalarda TTNET'ten Superonline'a transferimi yaptırdım fakat , bu transferden itibaren hiçbir şekilde doğru düzgün İnternet kullanamadım,ilk 3-4 gün modeminiz ip almıyor diyerek oyaladılar beni ,sonra dediler ki yanlış santrale kayıtlı olarak görünüyorsunuz ,bugünde yanlış port üzerinden giriş sağlıyorsunuz dediler.

Dediğim gibi 3-4 gün İnternet'i hiç kullanamadım sonraki günler ise tamamen yavan bir İnternet kullandım 0.6 mbps civarında! Müşteri hizmetlerini her aradığımda devamlı bir arıza kaydı , devamlı bir oyalama süreci.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Ş.
  22 Mayıs
  11:26

  Eğer 8-9 gündür çözülmek istenmeyen bu sorunum bugün çözülmezse , tüketici mahkemesine başvurup dava açacağım verilen vaatlerin yerine getirilmediği gerekçesiyle.

 • Fatih Ş.
  22 Mayıs
  10:58

  Biraz önce arandım , intrnetim düzeltiğine dair , ama hiç bir şekilde düzelme yaşanmadı . Teknik ekip bana en fazla 2 mbps destekliyor dedi hattınız fakat ttnetteyken 8 mbps alıyordum, tamamen olayı örtbas edip , kullanıcıyı buna talim etmeye zorluyorlar. Ben gerekli açıklamamı yaptım , ttnette sıkıntı yaşamadığım santral nedense superonlineda sıkıntı yaratmaya başladı ilginç!

 • 22 Mayıs
  10:48

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE