Superonline İnternet Erişim Problemindeki Aksaklık...

İsmail A. |

Yaklaşık altı ay önce internet sağlayıcısı olarak geçtiğim Superonline firması bu süre içinde internet erişiminde yaşadığım aksaklıkları defaetle bildirdiğim halde gidermemiştir. Servisten gönderilen personel internet erişiminin iç hattaki sıkıntıdan kaynaklandığını söylediği için iç hat kablolarını değiştirdim. Ancak aksaklık yine giderilmedi. Her aradığımda lakayt bir tavırla karşılaşıyorum. En son servis yetkilileri Telekom alt yapısında çatlak olduğunu söylediler. Bunun üzerinden üç gün geçtiği halde hala erişimimde aksaklık giderilmedi. Taahüdüm olduğu için bu kadar rahat ve lakayt davranmaları ciddi bir saygısızlıktır.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Eylül
  10:38

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 14.09.2016 10:16’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 02 Eylül
  13:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE