Superonline İnternet Çok Yavaş.

B.yiğit E. |

Adli kullanım kotası dolduğu için internet çok yavaş ve çözümü yine kendim üretmeye çalıştım. Ücretini ödeyip yeni bir paket istedim bunun ve bunun Digiturk'e bağlı olarak kullanıldığında mevcut olmadığını, yapılacak herhangi bir işlemin olmadığını söylüyorlar. Müşteri hizmetleri ile birlikte hız testi yapıyoruz, 1mbps'i bile bulmuyor internette Google'ı bile düzgünce açamıyorum. Hangi devirde yaşıyoruz? Fatura kısıtına girmiş net gibi kullanıyorum. Böyle bir şey olamaz. En kısa sürede düzeltilmesini rica ediyorum. Üyelik iptali yaptırmak istemiyorum.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • B.yiğit E.
  27 Temmuz
  21:48

  Benimle kimse görüşmedi hem 40 liralık tarifeye 55 lira ödüyorum, hem de rezil oluyorum. Sorun haala devam ediyor sürekli hız gelip gidiyor bu konu ile alakalıda firmadan kimse benimle iletişime geçmedi.

 • 27 Temmuz
  15:59

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.07.2016’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 23 Temmuz
  16:40

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE