Superonline İnternet Çağında Mükemmel Kalite!

Gökhan O. |

53549*** müşteri numaram ile 72 saatten fazla oldu hala internet bekliyoruz. Başlıktaki gibi internet çağında mükemmel kalite istiyorsanız geçin Superonline'a internetsiz kalın. Tebrik ediyorum sizi!

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Şubat
  10:59

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.02.2016 18:07’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Gökhan O.
  06 Şubat
  21:36

  Abone numaramı zaten ezberledim sayenizde tam 5 günde sinyal problemini halletiniz demek ki neymiş buraya yazmak gerekiyormuş yazmamdan 1 gün sonra işlem halledildi takdiri ilahi iyi ki şikayet var.com varda burada dile getirebiliyoruz sizden markanız kötülenmesin diye hemen ilgileniyorsunuz kimseyi salak yerine koymayın sizin şartnamenizide sözlemeşnizide hepsinin maddelerinide biliyorum fatura zamanı 5 gün paramıda çatır çatır almasınıda

 • 06 Şubat
  09:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE