02 Mayıs 2015

Superonline İnternet Başvuruma 3 Aydır Cevap Verilmiyor!

Bundan yaklaşık 3 ay önce taşındım eski adresimde fiber internet kullanıcısıydım ancak yeni adresimde fiber altyapısı olmadığından internet hizmetimi iptal ettirip yalın ADSL'e geçiş yapmak istedim fiber hizmet IP iptal edildi fakat aradan 3 ay geçmesine rağmen ADSL hizmeti ile ilgili dönüş yapılmadı. Ben defalarca aradım adres yanlış denildi düzeltme yaptık bina koduna kadar kaydedildi müşteri temsilcileri defalarca mail attık dediler ama bana dönüş yapılmıyor bir çözüm üretilmiyor. Ben taahhüt yapmak istemediğimden TTNET'e başvurmuyorum artık bir çözüm istiyorum.

Mustafa 156 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi03 Mayıs 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 03.05.2015 10:55:08 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize aktivasyon süreci hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

  • Superonline Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön