23 Haziran 2016

Superonline İnternet Baglatamadım.

8 Haziran'da evime internet bağlatmak için mehtap Hanım la görüşme yaptım. 20 GB 35 TL'lik internetle tanışma kampanyası paketini önerdi ve işlemlerimi yaptı. Sonunda sistem hata verdi ve yöneticisine mail atıp aynı gün bana dönüleceğini söyledi. Ertesi gün tekrar ben arayıp durumu sordum.

Telefon çıkan yeni kişi hiçbir kayıt yok dedi. Sonra sistemi tarayıp evet yöneticiye mail atılmış dedi. Size dönecekler dedi. Ayın 13'unde erdal beyle görüşme yaptım. Tek tek aradaki görüşmelerim de dahil her şeyi anlattım. Önce sistemde kayıt göremedi. Sonra evet varmış dedi. Bu hafta arkadaşım mutlaka size döner dedi.

Dönmezse hafta sonu ben size en uygun kampanyadan yardımcı olacağım takip listeme alıyorum dedi. 16'sında tekrar aradım, C*** bey diye hiç işi bilmeyen birine aynı şeyi tekrar anlattım. Yöneticiyle görüşmek istedim. Hatta bekle bekle, o sizi arayacak dedi. Bir süre sonra z***bey aradı.

Deniz 217 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi23 Haziran 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.06.2016 16:30’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi23 Haziran 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön