Superonline İnternet Bağlantısında Yaşanan Sorun!

Kadir Can S. |

Muhtemelen 7-9 aydır Vodafone Net'ten Superonline'na geçiş yaptı yapmaz olaydım internet kalitesi 0 herhangi bir mobil cihaz internete bağlandığında bilgisayardaki internet sinyali sıfıra düşüyor ve internet kesiliyor. Yetkili servisi aradığımda modem değiştirmek için adres veriyor şaka gibi ben tüketici haklarına da şikayetimi bildireceğim sadece Superonline'da şu şikayetimi okuyan yetkiliye sormak istiyorum neden geçiş yapınca modemi ayağımıza kadar getirip geçiş yaptık dan sonra kendi getirdiğiniz arızalı modemi benim gidip değiştirmemi bekliyorsunuz? 5 yıl TTNET kullandım ve 5 yıl boyunca en ufak arızada yetkili teknik ekip gelip arızayı çözdü ve şu ana kadar.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Temmuz
  16:19

  Sizi 06.07.2015 16:20'de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 06 Temmuz
  09:18

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE