Superonline İnternet Bağlantısı Yapılmaması.

Zekeriya D. |

08 kasım 2014 tarihinde Turkcell Superonline internet bağlantısı için müracaatta bulundum. 2 gün sonra geldiler binada yeterli port olmadığını belirtilerek şirket tarafından binaya ilave yeni port takılarak sonrasında internet bağlantımın yapılacağını söylediler ancak ne hikmetse aradan geçen 19 gün boyunca bir türlü bu işlemi yapmadılar (yada yapmak istemediler).

Müşteri hizmetlerini, satış temsilcisini defaten aramama rağmen herbiri birbiriyle çelişkili bilgiler vererek (bahaneler uydurarak) beni oyaladılar. Şimdi soruyorum büyük şirket olmak televizyonlara çokça reklam vermek kendisinden hizmet almak isteyen müşteriyi oyalama hakkı verir mi diye. İnsanı pişman ediyorlar vesselam.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Kasım
  00:40

  "Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"