Superonline İnternet Bağlantısı Sorunlu!

Yusuf Ertan S. |

13.01.2016 tarihinde Superonline 'a geçiş yaptım, Syl İletişim (Superonline bayi) ile Alo Net'li kampanya ile geçiş sürecinde sorun yaşamadım. 1 ay düzenli kullandıktan sonra hem ev telefonum hem internet bağlantım kesildi. 1 aydır hizmet alamadığım gibi herhangi çözüm üretemediler ve faturlandırma işlemine devam ettiler. Bir yandan bayi ile bir yandan Superonline müşteri temsilcisi ile hemen hemen her gün görüşüyorum fakat birbirlerinden haberi olmayan bu zihniyet aklınca beni oyalıyor ama bu işin peşini bırakmayacağım. Mağduriyetimi hukuki yoldan gidereceğim, en kısa zamanda önce iş yerimin Superonline hizmetini daha sonra şirket hatlarını iptal ettireceğim ve Turkcell ile tüm bağlantımı keseceğim. Dikkat edin cevaben ne yazacaklarına, otomatik mesaj.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  08:38

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 26.04.2016 tarihinde görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 18 Nisan
  11:56

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE