Superonline İnternet Bağlantısı.

Yavuz T. |

Nakil işlemi yaptırdığım halde 3 gündür internet bağlantım yok. Bunu defalarca müşteri temsilcilerine söyledim bana defalarca aynı cevabı verdiler. 3 gündür hiç mi ekip yollamıyorlar? Bu kadar mı aciz bir firma? Ay sonunda fatura kesmeye gelince sizin yüzünüzden kullanmadığım zamanı da katacaksınız!

Etiketler :

Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Eylül
  00:03

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 19.08.2016 11:47’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Yavuz T.
  22 Ağustos
  12:19

  10-15 gün oldu gerçekten süper bir çözüm ekibiniz var hala bir sorunu çözemediler Türk Telekom ekibi yolladınız alttaki ankastredeki kablolarını bağlamadan gitmişler 10-15 gün oldu hala ses yok ne yapalım biz mi inip takalım kabloları Superonline kullanmayın kullandırtmayın pişmanlıktır

 • Yavuz T.
  18 Ağustos
  09:42

  Dün yazdığım şikayetten sonra bugün çözüm ekibi aradı bugün geleceğiz gibisinden bir şeyler söyledi bugün de gelmediler. 4 gün oldu müşteri temsilcisini aradığım da çözüm ekibini yönlendiriyoruz kontrolleri sağlıyoruz durumun acileyeti için not düşürüyoruz gibi şeyleri tekrar tekrar söylüyorlar bir sorunu 4 günde çözemiyorsanız neden varsınız! ! ? ?

 • 16 Ağustos
  09:19

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE