19 Ekim 2016

Superonline İnternet Bağlantımın Sağlanamaması...

7 Ekim: Kendim Turkcell merkezinden Superonline ADSL başvurusu gerçekleştirdim. 8 Ekim günü biri geldi evin içerisindeki telefon yuvasına bir cihaz taktı daireme gelen kablonun keşfini yaptığını ve apartman içerisindeki yuvaya kabloyu taktiğini iletti. 11 Ekim: Modem geldi ve balık baştan kokmaya başladı. "Size gelip dairenin kablosuna baktılar mı? Eğer yapmamışlarsa internetiniz çalışmaz" ve dediği oldu. Kendisi şikayet kaydı oluşturdu. Kimse dönmedi kendim şikayetimi ilettim. Bana dairenin içerisindeki kabloda sorun olduğu SMS ile bildirildi fakat kimse eve gelmedi. Elektrikçi çağırdım baktı sorun yok dedi. Müşteri hizmetlerini her aradığımda başka bir sebep iletiyor. İşlerim aksıyor cepten giriyorum ve faturası şu an kol gibi oldu. 17 Ekim: Acil şikayet kaydı oluşturdum dönen yok. 19 Ekim: Acil şikayet kaydı oluşturdum dönen yok. Ben henüz daha hizmet almadan sorun yaşıyorum.

Yamen 76 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi03 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 19.10.2016 12:49’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Yamen 20 Ekim 2016

  Onlarca şikayetimin üzerine internet erişimim birkaç saatliğine sağlanmıştı. Fakat 1-2 saat sonra tekrar erişimim kesildi. İhtiyacım olan internetin tekrar aktif olmasını talep ediyorum!

 • Yamen 19 Ekim 2016

  0532 532 00 00 ve [email protected] Net kanallarını zaten 10 gündür deniyoruz basma kalıp ezberletilmiş cümlelerden başka bir şey yok çözümde yok! İstediğim yerden şikayetimi iletirim beni yönlendiremezsiniz. Öneriler tavsiyeler verene kadar işinizi yapın önce!

 • Superonline Temsilcisi19 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön