09 Eylül 2013

Superonline İnternet Bağlantım Yok!

Superonline' a 27.08.2013 tarihinde abonelik işlemleri için başvuruda bulundum ve ertesi günü modemim eve geldi. Ancak o günden bu yana (08.09.2013) İnternet'in açılmasını bekliyorum. Tam 7 kere aradım 3 kere üst birimlere mail gönderildi İnternet'imin açılması için. Ancak herhangi bir gelişme yok.

Bana her defasında 6 gün içerisinde açılacağı bilgisi veriliyor. İptal etmek istediğimi söylediğimde bununla ilgili form açılacağını ve 2 gün beklemem gerektiğini söylüyorlar. Reklamlarda ışık hızında İnternet yerine ışık hızında problem getiriyorlar evimize.

Gürol 113 Okunma

Cevaplar

  • Gürol'un Teşekkür Mesajı11 Eylül 2013

    çağrı merkezi çalışanlarından teknik destek departmanındaki Gülçin Hanıma teşekkür ederim. Kendisi sorunun çözülmesi için bir hayli çaba sarf etti. Ancak Superonline'nın kısıtlı altyapısı onun bu çabalarını boşa çıkardı.

  • Gürol11 Eylül 2013

    Konu ile ilgili olarak dün (10.09.2013) tarafınızdan aranıldım. Ancak sorun olduğunu ve bu problemin giderilmesi için çalışmaların yapıldığı bilgisi verildi. Şimdi aynı zamanda Turknet firmasına arkadaşım abone oldu 2 günün üstüne onun interneti geldi. Şimdi aynı alt yapıyı kullanıyorsunuz ama ne hikmetse ben 14 gündür bekliyorum. Resmen oyalanıyorum çağrı merkezinizde ahbap olmadığım çalışan kalmadı. Diyelim bugün internet geldi ne kadar fatura ödeyeceğim size? Bide artık işlem olumlu sonuçlandığı zaman arayın. İşlem yapılamıyor, arıza var çalışıyoruz diye aramayın.

  • Superonline Temsilcisi10 Eylül 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön