08 Nisan 2014

Superonline İnternet Bağlantım Hızım Belirtilenden Düşük.

50 Mbps hızında sınırsız internet aboneliğim var her ay 67,1 TL ücret ödüyorum. 50 Mbps hızını hiç göremedim en fazla 30 Mbps hızlarına ulaşabildim. Hız ölçümü için prosfosyonel test yazılımlarını kullanıyorum. Eğer bana 50 Mbps hızında internet hizmeti sunduğunuzu taahhüt ederek ancak bunun %60'ı olan 30 Mbps hızında hizmet verebiliyorsanız, bana karşı olan yükümlülüğünüzü yerine getirmiyorsunuz demektir.

Sonra bana 2 yıl taahhütname imzalatıp beni sizinle kalmaya mecbur bırakıyorsunuz. Peki sizin bana karşı yükümlülükleriniz ve hizmet kalitesi ne olacak? Diyeceksiniz ki sistem yoğunluğu nedeniyle hız düşüyor. O zaman altyapınızı ona göre yapın sonra 50 Mbps satın. Bu hıza ulaşabilmeliyim.

Ömür 68 Okunma

Cevaplar

  • Ömür12 Nisan 2014

    Nas?l bir inceleme yap?l?yor bilmiyorum ama bana hen

  • Superonline Temsilcisi08 Nisan 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön