Superonline İnternet Bağlantı Sorunumla 6 Aydır İlgilenilmedi!

Süleyman K. |

6 aydır bir ekip göndermeden soruna çözüm bulmadıkları yetmiyor fakat her ay nasılsa taahhüt var diye parayı almayı biliyorlar. Oluşturduğum onlarca arıza kaydı kapanıyor. Bu kadar bir sorumsuz firma olup da nasıl bu işi yapmalarına izin veriliyor anlamadım. Yönlendirecekleri bir ekip yokmuş sorunumla baş başayım ama aylık haracı alacaklar.

6 aydır boşuna ödediğim faturaları tarafıma iade etmelerini ve taahhüdü kaldırarak aboneliğimi iptal etmelerini talep ediyorum bu sorunu çözeceklerine inanmıyorum çünkü 6 aydır insanın psikolojisini bozdular anca yalan söylemeyi öğrenmişler.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Nisan
  15:57

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.04.2016 15.57’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Süleyman K.
  08 Nisan
  21:28

  siz kesinlikle bu işi yapamazsınız O potansiyalı olmayan dolandırıcı bir kurumsunuz

 • 04 Nisan
  09:33

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE