Superonline İnternet Bağlantı Sorunum Çözülmüyor!

Emre E. |

21 Eylül saat 6:00'dan itibaren ne internetimi ne de Turkcell TV aboneliğimi kullanabiliyorum. Müşteri hizmetlerini kaç defa aradığımı hatırlayamıyorum! Modemi değiştirdiler, Switch ile ilgili bir sorun olmadığını söylediler! Ama sorunun ne olduğunu tespit edemedikleri için çözümünü de yapamıyorlar! Kullanamadığım internetin faturasını ödediğime mi üzüleyim, müşteri hizmetlerini aramakla kabarttığım telefon faturama mı üzüleyim yoksa bu devirde internetsiz kaldığıma mı üzüleyim bilemedim! Elimde 6 gün boyunca 24 saatlik sürelerle gönderilen "sorununuzu en kısa sürede çözeceğiz" mesajları ile beklemekteyim! Bahsettikleri kısa sürenin ne kadar bir süre olduğunu merak ediyorum!

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  13:11

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE