Superonline İnternet Bağlantı Sorunu Yaşıyorum

Ali C. |

Sık sık internet bağlantı problemi yaşadığımdan müşteri hizmetlerini defalarca arıyorum. Her aradığımda hep aynı bahanelerle beni oyalıyorlar. Evinizin içindeki kabloların değişmesi lazım" veya şuan ekranımıza ulaşamıyoruz daha sonra tekrar arayın gibi farklı sözler sarf ediliyor. Daha kendi ekranını göremeyen bir hizmet sağlayıcı bize nasıl internet hizmeti verebiliyor anlamış değilim. En kısa sürede internet problemimin kalıcı bir şekilde çözülmesini istiyorum. Yoksa üyeliğimi iptal ettirip bu sorundan kurtulacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali C.
  10 Mart
  18:28

  Müşteri hizmetlerinin aradığımda hala ekranımızı görüntüleyemiyoruz saçmalığına başladılar.İnternetim 10 dk da bir kesiliyor.Herhangibir çözüm yok.

 • Ali C.
  10 Mart
  18:27

  Sorun hala devam etmektedir.Herhangi bir çözüm yapılmadı.

 • Ali C.
  05 Mart
  10:31

  Müşteri Hizmetleri tarafından aradım ve bağlantı problemi için gerekli kontrollerin yapıldığı bilgisi verildi.Şuan için sıkıntı yok gibi görünüyor.

 • 03 Mart
  15:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE